| Info

Ahojte a vitajte na mojom blogu!

Volám sa Romana a k blogovaniu som sa dostala nedávno…vlastne čas tak rýchlo beží, že pre niekoho by to mohlo byť už aj dávno 🙂 Každopádne, bolo to pred pár mesiacmi, keď som na stránke gazduj.sk zazrela ponuku na platené spoluautorstvo článkov. Skúsila som vtedy napísať jeden, dva, tri články a zistila som, že sa mi to celkom páči. Každý z článkov vyžadoval, aby som niečo nové vyrobila, prerobila, opravila, alebo sa aspoň zamyslela a veci zhodnotila.

Písanie článkov ma inšpirovalo skúšať nové veci a pomáhalo prekonať prokrastináciu. Je to super pocit, keď viete, že po niekoľkohodinovej námahe okrem radosti z vecí, ktoré vyrobíte pribudne aj radosť, že sa o tieto maličkosti podelíte s ostatnými 🙂

Popri tom, ako som písala ďalšie a ďalšie články, postupne vo mne rástol sen mať svoj vlastný blog na ktorý si budem môcť bez obmedzenia napísať čo len chcem.

Keďže pracujem v IT, nebol pre mňa až taký veľký problém pustiť sa do toho. A tak som prekonala počiatočnú lenivosť, kúpila som doménu, webhosting, stiahla wordpress, pozrela pár videotutoriálov, trošku som sa s tým pohrala, no a toto je výsledok. 

Dúfam, že sa vám bude na mojom minipintereste páčiť. Tiež verím, že aj pre vás sa stane tento blog dobrým zdrojom a inšpiráciou pri tvorení, premýšľaní a skúšaní nových vecí.

V prípade otázok alebo ponúk spolupráce ma môžete kontaktovať na adrese romana.lajdova@gmail.com