Jednoduchý trik, s ktorým ušetríte na vreckovkách

30. mája 2017

Každý mesiac čelíme v obchode tej istej dileme. Kúpiť si pekné vreckovky alebo lacné vreckovky? V kvalite nie je takmer žiadny rozdiel a keďže vreckovky sú stále na očiach a slúžia aj ako bytový doplnok, väčšinou zainvestujeme a kúpime si také, ktoré sa nám naozaj páčia. Chyba! Ročne takto zbytočne minieme až 25 eur. Môže sa zdať, že to nie je až tak veľa, ale táto suma rastie s počtom členov (a alergikov) v domácnosti.

Cenový rozdiel pri spotrebe 10 kusov vreckoviek za deň

Tak dobre, ale stojí tých 25 eur za to, aby sa nám po byte povaľovali nevzhľadné škatule vytapetované čiarovými kódmi? Samozrejme, že nie, to by bola príliš veľká obeť. Existuje však trik, vďaka ktorému vylepšíte rodinný rozpočet a váš domov zostane naďalej krásny.

 Budeme naň potrebovať:

  • lacné vreckovky v boxe,
  • pekný prázdny obal,
  • orezávač,
  • lepiacu pásku.

Postup je veľmi jednoduchý. Zboku otvoríme krabičku od lacných vreckoviek a jej obsah vyberieme.

Orezávačom opatrne otvoríme bočnú časť peknej krabičky a naplníme ju vreckovkami.

Z lepiacej pásky vyrobíme 3 malé lepiace vankúšiky a prilepíme ich na vrchnú časť bočnej strany kartónu. Tým zabezpečíme, že krabicu bude možné pri ďalšom dopĺňaní ľahko otvoriť.

A takto ľahko sa dá ušetriť 25 eur ročne. Ak sa vám tento nápad páči, ale trúfate si na viac, v obchodoch s kreatívnymi potrebami sa dajú kúpiť drevené krabičky, ktoré je možné ďalej dekorovať. A naopak – ak chcete ušetriť úplne bez námahy, kúpte si v obchode s bytovými doplnkami hotovú krabičku. Urobíte si tým radosť a investícia sa vám v priebehu niekoľkých mesiacov vráti.

Diskusia

  1. Barbora píše:

    Veľmi inšpiratívne žieňa 👍

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *